جشن تولد گرفتن و دعوت از میهمانان کمک می کند یک دور همی شاد و لذت بخش داشته باشید

و از کنار هم بودن استفاده کنید، اما گاهی برخی افراد با رفتار هایشان از شادی جشن کم می کنند، در این مطلب راه کارهایی را به شما آموزش می دهیم که با استفاده از آن می توانید جشن شاد و زیبایی داشته باشید تا به همه خوش بگذرد.

  • لیستی از کسانی که می خواهید دعوت کنید تهیه کنید .ممکن است بخواهید فقط از دوستانتان دعوت کنید یا این که می خواهید از فامیل باشد یا هر دو.درهر حال لیستی از افراد تهیه کنید.
  • اگر میخواهید تمی را برای لباس مهمان ها داشته باشید ،آنرا انتخاب کنید .ولی واقع بین باشید و از تم هایی که تهیه ی آنها آسان نیست صرف نظر کنید.مثلا تم رنگ صورتی بزارید و از همه بخواهید که فقط لباس هایی بپوشند که رنگش صورتی است و یا تم ورزشی انتخاب کنید تا همه لباس ورزشی هایشان را بپوشند.
  • قالی ها را جمع کنید تا آخر جشن با خامه له شده و اشک شمع روی قالی مواجه نشوید.
  • می توانید محلی را که قرار است کیک تولد قرار بگیرد, مشخص کنید و یکی از عکس های زیبای صاحب تولد را پشت سر او مانند پوستر " به صورت پلات یا فتوکپی رنگی" بزنید.
  •  هنگام عقب زدن صندلی ها برای باز شدن جا, آنها را به دیوار نچسبانید. زیرا بر اثر حرکت مهمانان, رنگ و نقاشی دیوار صدمه می بینید. میزهای میوه و پذیرایی از سر راه نگذارید و رومیزی های این میزها را جمع یا تا کنید تا کودکان موفق به کشیدنشان نشوند.
  • یک وقت است جمع دوستانه است و همه همسن و سال. آن وقت می توانید این قدر توی سر و کله هم بزنید تا خسته شوید، اما یک وقت هم هست که توی مراسم بزرگ تر نشسته و پیرمرد و پیرزنی هستند که خیلی اعصاب سر و صدا ندارند. پس بی خیال ولوم 500 ضبط بشوید و آن قدر شلوغ نکنید تا طرف شاکی شود و یک چیزی به تان بگوید. 
  • همین چند ساعت را بی خیال چک کردن آخرین لایک هایتان در اینستاگرام و سرزدن به کانال تلگرام پسران خجسته شوید. حالا مثلا چه اخباری را از دست می دهید و تا الان که از دست نداده اید، کجا را گرفته اید؟ حالا گیرم که سه ساعت دیگر آخرین پست بهنوش بختیاری را دیدید. چه فرقی می کند؟ حالا اصلا توی اتک، پنج تا الماس هم از دست دادید. واقعا مهم است؟ پس موبایلتان را خاموش کنید و از سر و کله زدن با بچه های کوچک لذت ببرید. 
  • کیک تان را سفارش دهید یا اگر خودتان می خواهید درست کنید الان وقتش است ! بله درست خواندید ! کیک را آماده و در فریزر بگذارید.باور کنید کیکی که نیمه یخ زده است راحت تر برش می خورد و شکل میگیرد و شما خیلی راحت تر می توانید آنرا تزئین کنید.
  • اگر قرار است تولد بچه ها باشد، بی خود مراسم را طولانی نکنید و پروسه فوت کردن شمع و بریدن کیک را عقب نیندازید. چون تجربه نشان داده بچه ها بعد از ساعت 9 خوابشان می گیرد و بی اعصاب می شوند و قابلیت آن را دارند تا مجلس را نابود کنند. پس تا اخلاقشان خوب است و لبخند به لب دارند، ماجرا را فیصله بدهید.